Pozývame vás aj do oddelenia PRÍRODNÁ LEKÁREŇ

Vyberáme pre vás kvalitné prírodné produkty z tohto sortimentu:
čaje zelené, čierne, ovocné, bylinné čajové zmesi sypané aj porciované, široký výber liečivé bylinky, doplnky výživy, prírodné liečivá, vitamíny a minerály, podpora chudnutia Neera, ChilliBurner, ekologická drogéria Ecover a Sonett, Himalájske liečivé čaje a BIO zelený čaj, pohánkové, špaldové a bylinkové vankúše, zelené potraviny chlorella a zelený mladý jačmeň za výborné ceny, šťavy aloe vera, noni, ayurvédske doplnky výživy, huby Cordyceps – boží zázrak a Reishi - huba nesmrteľnosti nazývaná aj Ganoderma lucidum, tradičná ruská medicína, prírodná kontrolovaná kozmetika Lavera, Weleda, Logona, Saloos, Dr. Hauschka, liečivé maste a iné.

Bylinkové čaje

Čajové zmesi na rôzne zdravotné problémy. Kvalita a úspešnosť čajov je overená spokojnými zákazníkmi. Nájdete u nás čaje od firiem Sonnentor, Agrokarpaty, Biomila, Dr. Popov, Jančove bylinné čaje, Tulsi čaje, Himalájske čaje, čaje Cypriánova apothéka.

Sypané i porcované byliny

Široký výber našich bylín aj z iných krajín sveta pre vaše čaje zlepšenie zdravia. Nechýbajú bio byliny, amazónske byliny, rôzne časti rastlín, kvet, vňať, list, plod, koreň.

Čaje

Zelený čaj, čierny čaj, čistý aj aromatizovaný, ovocný čaj, nečaje rooibos, honeybush, lapacho, maté. Sypané, porciované, kvitnúce čaje i čajové pyramídy. Dostupné ceny, kvalita od základnej až po špeciálne raritné čaje.

Bylinkové vankúše

Ponúkame vankúše v priaznivej cene a širokej palete poťahových látok. Voňavé bylinkové pre prevoňanie priestoru, pohánkové vankúše a špaldové vankúše pre úľavu vašej krčnej chrbtice a zdravý spánok. Vhodné aj ako darček. Vďaka aromaterapeutickým, ortopedickým a mnoho iným priaznivým účinkom bylín alebo pohánkových či špaldových šupiek sa už dlhšie tešia vašej obľube.

Doplnky výživy

Prírodné produkty pre podporu vášho zdravia aj pri podpore liečenia chorôb, vitamíny a minerály. Bylinné kvapky zmesové aj zo samostatných bylín, bylinné elixíry od MUDr. Vydru, elixíry podľa sv. Hildegardy, bylinné sirupy s fruktózou z Klášternej officíny, prášky, kapsuly a tablety. Podpora chudnutia sirupom Neera, ChilliBurner, Slim shake koktail a iné. Zelené potraviny zelený mladý jačmeň, zelená pšenica, riasy chlorella, spirulina za výborné ceny. Šťavy aloe vera, noni, goji, granátové jablko, Biotta Breuss, brusnica. Huby Cordyceps – boží zázrak, Reishi - huba nesmrteľnosti, hliva ustricová. Allicín výťažok z cesnaku - prírodné antibiotikum, má prírodný antivírový, antibakteriálny, protizápalový účinok, stimuluje a napomáha imunitnému systému. Schindeleho minerály - prírodný potravinový doplnok, ktorý rieši nedostatok minerálov a stopových prvkov a tiež čistí tráviaci trakt zanesený nestrávenými zvyškami potravy. Tradičná ruská medicína, amazonské kapsule, liečivé masti, krémy a gély. Produkty pre tehotné budúce mamičky, deti, juniorov, dospelých až po seniorov, tiež pre športovcov. Špeciálne produkty pre ženy aj pre mužov.